Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Kınamız vardı

16.08.2012 Tarihinde yayınlandı

Dün gece Emine'mizin kına gecesi vardı. Biz aslında gerçekten çok şanslı bir aileyiz birbirimize yakın ve aynı yaş gurubunda bir dolu kuzen..Artık sıra çocuklarımızın güzel günlerini kutlamaya geldi..Sırada ay sonu Ayvalık'ta evlenecek Emine ve Ali var.Dün gece Aslı'nın evinde Emine'ye kına gecesini yaşadık..Dolce ve Nature'ün sahibi sevgili Nilgün bahçeyi o kadar güzel dekore etmişti ki..

O keyifli ambiansta başlayan gece davullarla zurnalarla, dansözlerle devam etti. Yemekler gerçekten çok güzeldi ..Osmanlı mutfagı ve inanılmaz lezzetli bir döner yedik. Aslı, Memo ve Murat'ın ev sahipliği ile gece daha da keyifli idi. Gece 11.00den sonra erkeklerde bizlere katıldı. Artık yenisi geldiği için eski damadımız diyebileceğim Bozan davul ve zurna'da getirince; gece daha da renkli ve keyifli oldu..Ancak benim için Ayşegül'ün dansı herşeye bedeldi..kızımız inanılmazdı..

Geceye Rana'nın getirdiği balonlar daha da bir renk kattı..Eminem onları uçururken neredeyse oda uçuyordu....:)

 

Tabii geleneklere uygun kına da yaktık..

ve the mother of the bride...Bence allah herkese bu kadar özel bir anne ve kayınvalide versin...Bücümüz bir tane

Anlayacağınız çok keyifli bir kına yaşadık..Darısı düğüne..