Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Edition otelde Hamam keyfi

01.01.2015 Tarihinde yayınlandı

Hamam sefası benim için bir lüx değil bir ihtiyaç desem yalan söylemiş olmam. Sanırım istanbul'da çok hamam dolaştım, en gözdem Swisotel'de Serap hanımdı..Malesef Swisotelin tadilatta olması yüzünden önce Kılıçalipaşayı denedim ancak çok turistik geldi,memnun kaldığımı pek söyleyemem, Geçen haftada Zincirlikuyu'da ki Edition otelin içinde ki Espa spa yı denedim..Hem spa'nın dekorasyonu, hem ulaşımın her bakımdan kolaylığı , hem de gerçekten Lale hanımın işini bilen kesesi ile otelden oldukça memnun ayrıldım. Espa Spa'nın işlettiği otelin Spa bölümü çok hoş...Ürünler zaten tartışmasız özel..Önümüzde ki hafta tekrar gideceğim ve cilt bakımıda yaptıracağım, umarım cilt bakımından da hamam kadar memnun kalırım zira hala istediğim gibi cilt bakımı yapan bir yer bulamadım...

DİP NOT-- MALESEF CİLT BAKIMINDAN HAMAM KADAR MUTLU KALMADIM.. BUNU SİZLERE TAVSİYE ETMEM YANLIŞ OLUR ANCAK KESİNLİKLE HAMAM KEYFİNİ DENEYİN DERİM.