Yazı Tarihi: 01.02.2015
Abrahamson'dan mucizevi tedavi

Tıbbi mucizelere inanır mısınız? Aslında bu anlatacağım pek de mucize değil...Size sigara, Şeker ve gluteni  bıraktıran bir tedaviden bahsedeceğim, hem de genellikle tek seansta... Nedir peki bu method?...

Alternatif tıp metodlarını ve enerji kullanarak vücütta ki bazı çakraların daha yeni doğduğumuz günkü ayarlarına dönmesini sağlıyorlar. Zira yeni doğan bebekler ne şekerin, ne diğer zararlı yiyeceklerin tadını bilmiyorlar. Seneler içinde sigara dahil tüm bunlara bağımlı hale geliyoruz..Özellikle de şeker..Şekerli ürünleri tükettikçe daha da çok tüketmek istiyoruz..İşte sigara dahil tüm bu kötü ürünlerden arınabiliyorsunuz. Ben denedim gerçekten etkili, ancak tedavi sonrası başarı sizin elinizde..Zira 10-15 dakikalık bu tedaviden sonra iş size düşüyor...Eğer siz inatla yeniden şekerli veya glutenli ürünler tüketmekte israrlı olursanız veya sigara içilen ortamlarda sıkça bulunup, aman ne olacak bir tane de ben içeyim derseniz tabii başarılı olmanız pek mümkün değil..

Ben Şeker ve gluten tedavisi gördüm ve inanın ikici gece gittiğim lokantada salata sosunun içinde ki şekeri farkettim ve tadı oldukça garip geldi..  Sağlığım adına yaşadıklarımdan memnun kaldım .Eğer sizde denemek isterseniz BE + adlı  bu merkezi bir arayıp uğrayın derim  0850 202 6 202 nolu telefondan ya da www.abrahamson.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tesadüf bu ya bugün İzzet Çapa'da Hürriyet gazetesi kelebek ekinde sigara konusunda Abrahamsondan bahsetmiş..

 

 

 

En çok okunan yazılar
QR Code
E-Bülten
Duyurularımızdan haberdar olmak için mail listeme üye olabilirsiniz.
Instagram
Hakkımızda Haberler
Twitter