Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Bana olmaz deMEMEli...

09.10.2015 Tarihinde yayınlandı

51.yaşını kutlayan Türk Kanser derneği“Erken teşhis hayat kurtarır” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor..İki senedir, “Bana olmaz dememeli, Ben farkındayım ya sen” sloganlarıyla halkın farkındalığını arttırmak amaçlayan dernek ikinci görüş, psikolojik destek, kanserde erken teşhis, tarama ve tedavi (ameliyatlar, kemoterapi, radyoterapi ve rekonstruktif ve ilaç desteği) gibi hizmetlerin tamamını elinden geldiğince ihtiyacı olan vatandaşlara vermeye gayret ediyor.Türk Kanser Derneği’nin 0 850 611 0 853 numaralı ücretsiz çağrı merkezini arayarak, ikamet ettiğiniz ilde Türk Kanser Derneği’nin anlaşmalı sağlık kurumlarına yönlendirileceksiniz. Meme kanseri, sıfırıncı evresi olan yani erken teşhis edildiğinde, çok kolay tedavi edilebilen bir hastalıktır. Erken teşhis ve tedavisi bu denli kolay olan meme kanseri kaynaklı ölümlerin artık ülkemizde olmaması için, Türk Kanser Derneği bu programı ülke çapına yaymıştır. Siz de 0 850 611 0 853 numaralı telefonu arayın, meme kanseri taramanızı yaptırın. Kanserden korkmayın, geç kalmaktan korkun..

Eğer sizde çorbada tuzum olsun derseniz  Akbank TL TR89 0004 6000 6888 8000 0301 55 hesabından bağışta bulunabilirsiniz.