Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Zayıflamak için rotanızı Merano ‘ya çevirin

28.03.2013 Tarihinde yayınlandı

 

Yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde hem zayıflamanız, hem de kendinizi  şımartmanız için size bildiğim güvendiğim bazı adresleri önereceğim. Lübnan’lı dostum Rita sayesinde tanıştığım ; ilk olarak 1974 yılında Fransa’nın Cannes şehrinde açılan Henri Chenot Kliniği daha sonra İtalya’ya Merano’ya taşındı...  Biology ; Biontology ve çin tıbbı konusunda uzman olan Henri Chenot , insanların kendi sağlıklarını ciddiye almaları konusunda  bilinçlendirmek için kolları sıvayarak böyle bir klinik yaratıyor.Sağlıklı zayıflama yanında hertürlü spor ve spa aktivitelerinin de bulunduğu merkez, tüm dünya ünlülerininde gözde mekanı.Klinikteki çalışmaları yanı sıra   Biontology konusunda (psikolosik ve fiziksel yaşlanma) araştırmalar ve doktora yapan Chenot;  2004 yılında Biontolgy akademisini de kurmuş.

Birçok kereler yapılan araştırmalarda detox ve insanların yaşamını değiştirmede oldukça etkili kliniklerin en başında seçilen Merano  Espace, kendinizi ve ruhunuzu arındırıp şımartabileceğiniz aynı zamanda da sisteminizi temizleyeceğiniz bir klinik. Yani yaz ayları yaklaşırken hem sağlıklı kilo vermek hem de kendinizi şımartmak isterseniz rotanızı Merano’ya çevirebilirsiniz tabii yer bulabilirseniz.