Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

War the Robe bir Türk markası olarak Londra'da ilk butiğini açtı....

10.11.2014 Tarihinde yayınlandı

Aster tekstilin 27 yıllık üretim tecrübesini yepyeni bir marka ile daha da güçlendi.Marka Danışmanlığını Yelda İpekli yaptığı war the robe, lüks moda markası olarak Londra'nın seçkin alışveriş caddesi Westbourne Grove da ilk mağzasını açtı ..
Westbourne Grove ; Londranın pure British olarak adlandırılan Nothinghill ile Portobellonun kesiştiği yerde Rod Stewart, Victoria Beckham gibi ünlülerin stüdyolarının olduğu bir muhit. Karma bir moda tasarım anlayışı ile oluşturulan koleksiyon Londralılar tarafından oldukça beğenilmiş. İskandinav tasarım anlayışını , küçük detaylar ve ince ayrıntılarla zenginleştiren marka bohemian line, signature line ve journey line olmak üzere 3 farklı konsepte ürünlerini hazırlamış..Kişiye özel denilebilecek kadar az sayıda üretilen ürünler haute coutre anlayışıyla moda dünyasına illk adımını attı.
Mağazanın dekorasyonunda iznik çinilerinin kullanılmış olduğu dikkat çekiyor…Mardin bilezikleri, bakır aksesuarlarda diğer dikkat çeken detaylar..