Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Raisa Vanessa 2016 moda haftasına yine farklını koydu

22.03.2016 Tarihinde yayınlandı

Ben pek fazla defile seyretmekten keyif alan biri değilim. ancak Raisa ve Vanessa'nın bu sezon ki defilesine gidemediğime üzgünüm. Küçük yaşlarından beri tanıdığım bu ele avuca sığmaz iki tatlı kızın başarısı gerçekten göğsümü kabartıyor.bazen düşünüyorum yurtdışında olsalar dı kimbilir bu yaratıcılıkla nerelere gelmişlerdi. Ne mutlu ki ülkemizde böyle vizyonu olan böyle tasarımcılar az da olsa var.
Raisa&Vanessa,bu seneki moda haftasında  Sonbahar-Kış 2016 Koleksiyonu için hazırladıkları koleksiyonda 70’lerin parlak ve eğlenceli gece yaşantısına göndermeler yapıyordu.  Warehouse, kalıplarda şaşırtmalara giden ve provokatif duruşları destekleyen çizgilere sahip özgün bir koleksiyon olarak öne çıkıyor. 1970’li yılların gece hayatının parlak renkleri, koleksiyonda sık kullanılan kumaşlara da renk veriyor. . Kadının vücut hatlarına ortaya çıkaran dar elbiseler, volan detaylar ve İspanyol paça tulumlar koleksiyonda öne çıkıyor. Warehouse, Raisa&Vanessa kadınına endüstriyel bir partide bile feminen ve nazik bir silüet çizmek için kuralları yeniden belirleyen, asi bir moda duruşu sunuyor.