Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Romantik bir safari seyahatine ne dersiniz?

18.03.2014 Tarihinde yayınlandı

Afrika kıtasında eğer safari yapmayı hayal ediyorsanız size birkaç farklı önerim olacak. Hem romantik hemde eğlenceli bir tatil için bazı adresler...

KayaMawa;Malawi

isminin anlamı ''belki yarın'' demek olan bu özel adreste sadece 12 oda bulunuyor.Odalarının bazılarının özel havuzu bile mevcut. Malawi gölünde snorkel ve yelken yapma olanağınızında bulunduğu Kaya Malawi'de odaların birbirini görmediği kendinizi, kendinizi tamamen yalnız hissedeceğiniz bir düzen var. 

Beho Beho, Tanzania

Tanzania'da romantik bir safari için önerilen adreslerden biri Beho Beho.Çok iyi tur erhberlerine de sahip olan bu safari parkında birçok hayvanı yakından görmeniz mümkün.

Ol Donyo, Kenya

Kenya'da Masai topluluğunun bulunduğu bölgede Chyulu tepesinde kurulan Ol Donyo safari resort'unda 7 tane ev var.Herbirinin tepesinde yıldızları seyredebileceğiniz açık hava yatakları bulunuyor. hem içhemde dış mekanda havuz ve duş faciliteleri de bulunuyor.

Zarafa; Bostwana

Bostwana'nın en popüler adresi diye bilinen Zarafa; sadece toplam 8 kişinin konaklayabileceği bir adres. Özel çadırlarda konaklanan resortta havuza girerken keyifle fillerin geçişini seyredebilirsin.

Dulini Lodge; Sabi Sands, Güney Afrika

Dlini Lodge, Sabi Sands'e bakan 6 büyük çadırdan oluşan özel bir safari kampı.Mabrak Nehrine bakan çadırların herbirinin özel balkonu, havuzu ve size hertürlü lüksü yaşatacak olanakları mevcut.

Sindabezi,Zambia 

Zambezi nehrinin hemen yakınında ki 5 adet ekolojik  odanın gerçekten faklı bir tecrübe yaşayabilirsiniz. her odanın  balkonundan nehir görüntüsü ve hipopatamları görmeniz mümkün.. Özellikle geceleri hazırlanan mum ışıklı yemeğin romantikliğini hayal bile edemezsiniz.