Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Tasarımcılar

Altuzarra; Target için herkesin alabileceği tasarımlar yarattı

13.09.2014 Tarihinde yayınlandı

 

Fransa doğumlu New York'lu genç tasarımcı Joseph Altuzarra, amerikanın ünlü mağza zinciri Target için hazırladığı 100 doların altında satışa sunlacak koleksiyonunu 14 ekim pazar günü sabah 8.00 den itibaren satışa sunacak. 18 dolar ile 90 dolar arasında değişen fiyat aralığında 50 parçalık tasarımların içinde uzun elbiselerden, pantalon ceketlere; çizmelere kadar farkı seçenekler mevcut. Bu sefer en güzel tarafı bu parçaların bazıları net-a-porter sitesinde de satılacak..yani İstanbuldan bile ulaşmanız mümkün olacak bu sefer..

Benkoleksiyonu gerçekten çok sevdim. Malesef sabah 7de sıraya girme cesaretim olmadığından muhtemelen Newyork'ta olmama rağmen bu kolleksiyonu online'dan satın almayı denemeyi planlıyorum. net-a-porter ya da Target.com dan siz de saat farkının avantajını kullanarak saat sabah 8.00 de başlayacak olan satışa katılmayı deneyebilirsiniz.