Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Balat'ta leziz bir adres...FORNO

03.01.2015 Tarihinde yayınlandı

Yona ile tesadüf sonucu yılbaşından iki-üç hafta önce tanıştım.. Ayaküstü  bana iki dakikada  Forno'yu anlatırken onun o enerjisinin ve heyecanının yarısının buraya yansıdıysa ne mücizevi şeyler yaratılmıştır diye düşünmekten kendimi alamadım..

Balat'ta  Run Orthodoks patrikhanesin arasına düşen bir ara sokakta bulunan Forno İstanul'un yeni lezzet durağı..İnanın sabah kahvaltıda çıkardıkları croissantları tadmadım ancak pide, lahmacun ve pizzalarının lezzeti muhteşem.Yona Gurunberg açık mutfakla aynı bir ev sıcaklığını taşıdığı bu güzel yerinde eğer siz de benim gibi lahmacun ve pide düşkünü iseniz mutlaka gidip tadmanızı öneririm.

Kahvaltısını da edenler anlata anlata bitiremiyor, ev yapımı reçellerin ve hoş peynirlerin sunulduğu bu adres benim gibi miğdesine düşkünlerin sık gittikleri bir durak olacak gibi.. 

Fener Kireçhane Sokak, No. 13 Balat (Ayvansaray Caddesi üzerindeki Bulgar Kilisesi hizasında arka sokaklarda)Telefon:0545 3223030