Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Karaköy'ün en yenisi... Mitte

05.10.2015 Tarihinde yayınlandı

İşte Karaköy'ün en yenisi.....Mitte....Kendisi Bebek Lucca'nın uzaktan akrabası..O yüzdende beklenti çok fazla..Geçen hafta soft opening yapıldı daha doğrusu son birkaç aydır özel partilere ev sahipliği yaptı burası ancak bu hafta çarşamba itibarı ile tam gaza basacak.Henüz akşamları tapas şeklinde yemeklerle ve tabii içki ve müziği ile kendinden söz ettiriyor.

Bina Karaköy'de eski bir tiyatro binası..Şimdi sahnede MİTTE var..İnsanı yormayan hoş bir dekoru var buranın. Ağızdan ağıza dolaşan bir dedikodu ise içinde gizli kalsın gibi gizli bir bölüm barındırdığı..Binanın arkasından özel verilen bir şifre ile bazı misafirlerin direk girebileceği, ön kapıdan ise  şeçilen! misafirlerin alınacağı içinde ki özel klüp. Bir söylentiye göre ise arka kapının şifresinin sadece 50 kişye şifre verileceği. 50 rakamı bana pek de tatmin edici gelmedi lucca'nın önünde ki kalabalığı düşününce... Yaşayalım ve görelim Mitte İstanbul gecelerine nasıl bir ivme getirecek...