Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Martı bizi kanatlandırdı

26.09.2012 Tarihinde yayınlandı

Pazartesi akşamı sevgili Miniş (Mine Narin) sayesinde çok keyifli bir gece yaşadık. 6 Kadın pazartesi akşamı Martı İstanbul'da  kaldık. Miniş'in inanılmaz ev sahipliği sayesinde hepimiz martıdan kanatlandık adeta.

Sevgili Zeynep Fadıllıoğlu'nun tasarımı olan otelin iç dekorasyonu gerçekten insanı rahatlatan aynı zamanda da içine sıcaklık veren renklere sahip.Zeynep her zamanki ustalığını ve rafine zevkini bu sefer daha da modernize ederek ortaya koymuş.

Otelin yataklarının ve yastıklarının rahatlığından bahsetmeden geçemeyeceğim.Ertesi sabah Michelin starlı Frederik'in yönettiği Quad restauranda inanılmaz lezzetli macaronları ve croissantları yerken,  beşimiz de  aynı şeyi sorduk Mine'ye.. Yataklar nereden ??.!!.

Yakında açılacak olan 1000 m2 lik spası ve spor alanı, Martı brasseerie ve Gourmet stop ile o bölgeye farklı bir ivme kazandıracak olan Martı istanbul'u çok sevdim. Tebrikler  Sevgili Oya; Mine ve Emre.. En yakın zamanda Frederik'in o inanılmaz sıushisini, cheesecake  ve macaron'larını yemeğe tekrar gideceğim..