Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Şehirler

Nikki Beach vizyonu Bodrum Torba'da...

18.07.2016 Tarihinde yayınlandı

Girişimci Jack Pendrod tarafından 1998 yılında  kurulan Nikki Beach markası müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını tek bir bünyede toplayan ilk ve orijinal lüks plaj kulübü konsepti artık Bodrum da kapılarını açtı.  

Bugün Nikki Beach markası Miami Beach- Florida; Saint Tropez, Fransa; Saint Barth, Fransız Batı Hint Adaları; Marbella, İspanya; Marrakech, Fas; Koh Samui, Tayland; Mallorca, İspanya; Ibiza, İspanya; Porto Heli, Yunanistan; Bali, Endonezya; Monte Carlo, Monaco; ve Dubai, BAE’de ki zincirine artık Türkiyeyi de ekledi. Nikki Beach Cannes ve Toronto Film Festivallerinde pop-up mekanlarda kurmuştur. Otel ve Resort bölümü Koh Samui, Tayland ve Porto Heli, Yunanistan' ve Türkiye de kurulmuştur. 

Haziran ayında ilk misafirlerini ağırlamaya hazırlanan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Bodrum’un en güzel koylarından Torba’da, turkuvaz renkli sular, zengin çam ormanları ve denize doğru inen tepelerin tam merkezinde kişiye özel hizmet anlayışıyla yepyeni bir konaklama deneyimi sunacak. Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, tüm dünyada, Nikki Beach Worldwide çatısı altında yer alan 14. Nikki Beach ve 4. otel olarak hizmet veriyor.

 

 

“Nikki Beach’i tasarlarken iyi enerjinin mekanın içinde dolaşmasını sağlamaya çalıştık. Tasarım her zaman doğal ve dünyevi elementlerle desteklenen “Hayatı Kutlama” vizyonumuzla uyumlu olmalı.“ Jack Penrod.

 

Nikki Beach konseptinin temeli olan eğlence ve dinamizm, tamamı deniz manzarasına sahip 76 adet süit ve özel villada da son teknoloji ürünlerin kullanımı ile kendini gösteriyor. Odalarda yer alan ve misafirin o andaki isteğine göre ayarlayabileceği özel mood ışıklandırma sistemi, yerden tavana kadar uzanan eğlence duvarı, kesintisiz wi-fi ve interaktif TV gibi özellikler çağdaş bir modernizmin izlerini taşıyor.

 

Temel olarak misafir odaları, Caffé Nikki, Sunset Lounge ve Soul Lobby’den oluşan yiyecek ve içecek ikram alanları, banket ve davet alanları, Nikki Beach, Nikki Spa by ESPA ve Tone Gym’den meydana gelen otelin her bir alanında malzemelerin birlikteliği ve mükemmel geçişler ortaya benzersiz bir resort çıkartıyor.

 

Otelin en önemli özelliklerinden biri ise yat sahiplerine de hizmet verecek olan özel bir iskeleye sahip kumsalı. Bunun yanı sıra, Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’un Beach Club’ı, dünyadaki diğer örnekleri gibi misafirlerine gün boyunca, markanın tanınmasına neden olan Nikki Beach stilinde benzersiz bir eğlence sunuyor olacak. Ultra-VIP bir lounge olan Nikki Privé ise gündüz eğlencesini geceye taşıyarak Bodrum’un hareketli gece hayatı için bile yepyeni bir soluk olmaya aday.

elektrik faturası ödeme tl yükleme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme vodafone fatura ödeme alanya escort işbank kredi kartı borç sorgulama elektrik faturası ödeme tl yükleme hgs yükleme