Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Lokanta

Evet Yine Alavya..Yine Fogo ..

29.06.2013 Tarihinde yayınlandı

Yine mi Alavya .. yine mi Fogo demeyin lütfen..Merak etmeyin henüz alzeimer olmadım çok şükür...Daha önce de yazdığımı çok iyi hatırlıyorum!! Ancak  bu sayfayı okuyanlardan kaç kişi beni tanıyor bilmediğimden tanımayanlara söyleyeyim; ben  hani paparazilerin tabiri ile pişti olunca krize giren kadınlardan pek değilimdir..Tam tersine bir şeyi çok beğenirsem sevdiklerimde de olsun, bir yerden keyif aldıysam mutlaka onlarda o keyfi yaşasınlar isterim... İşte o yüzden yine Alavya , yine Fogo.

Rana Erkan Tabanca'yı tanıyanlar bilir onun ne kadar özel biri olduğunu. Benim hayatta tanıdığım en özel kadınlardandır, çok komiktir, hep pozitiftir. .En özelimi, gizlimi korkmadan anlattığım dostum diyebildiğim nadir insanlardandır Rana. Dünyaya bakışı hep öğreticidir, en kötü durumda, kendinizi en karanlık köşeye sıkışmış hissettiğinizde  bile o size bir ışık tutar, hatta elinize de bir fener tutuşturur. Eşi Erol'u Rana sayesinde tanıdım ve çok sevdim..Oda çok özel biri, çok yaratıcı ,vizyonu çok farklı ve  eğlenceli..İşte böylesi bir çift Alaçatı'da kendileri kadar özel bir mekan açtılar..Gelin siz benim yerimde olun da yazmayın bakalım...Bugün Alavya'nın özel lokantası FOGO resmen açılıyor..Fogo'nun tüm sorumluluğu da  sevgili Carlo Benardini'ye ait.. Benden uyarması kesinlikle bağımlık yapar bilginize... şimdiden iyi eğlenceler ve afiyet olsun!