Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Otel

Hindistan'da Aman Resort keyfi...

27.04.2014 Tarihinde yayınlandı

Amanbagh

Aman Resort'ların ne kadar lüks ve sizi şımartma potensiyeli hayli yüksek yerler olduğunu sanırım biliyorsunuz.İşte bu Amanlar hele bir de Hindistan'da olursa...Hindistan'da Rajistan bölgesinde iki tane Aman Resort var..Aslında bu sayı üçmüş.New Delhi'de ki The Lodhi yakın zamana kadar  Aman gurubuna dahilmiş, hala aman resortlarla bir bağı var. Zaten son seyahtimde  size orada yaşadığım muhteşem tecrübeyi buradan anlatmıştım.The Lodhi'yi de ekleyerek 3 ayaklı bir rüya tatil yapmak elinizde.

Aman Resortlardan bir  tanesi Jaipur'un iki saat dışında  Ajabgard yakınında Maharaja Alwar'ın sarayının yenilenmesi ile kazanılmış çok huzurlu, neredeyse surrealistik bir mekan. Adı Amanbagh...Toplam 40 odalı bu cennet 16 havuzlu pavillon ve 24 Havelisi (ki bu havelisler çift katlı kendi bahçesi olan çok özel suitler) den oluşuyor. Gerçekten burada yaşayacaklarınız bambaşka bir tecrübe olacarak hafızanıza kazınacak....

Amanbagh Resort

Size tavsiyem burada 2/3 gün kaldıktan sonra, yine  Rajistan bölgesinde farklı bir Aman Resorta olan Aman-ı Khas çadır resorta geçmeniz.

Bir önceki Aman'dan arabayla yaklaşık 3,5 saatte varacağınız bu  Aman_i Khas adlı  çadır resort Ranthhamthore milli parkının içinde konumlanmış. Ancak çadır deyince sanmayın öylesine çadırlar.... Airconditionlı ; özel banyolu, salon ve yatak odalı ultra lüks 10 adet çadırda kalarak doğanın keyfine varabileceksiniz.  Leopardan ;bengal kaplanına, fillere, timsahlardan, ayılara kadar farklı hayvanları görebileceğiniz bir doğa şaheseri içinde keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mekan burası. Yemekler ve servis zaten Aman standardında ...

Aman_i Khas