Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Otel

Paris'te yeni keşfettiğim 3 otel

22.09.2013 Tarihinde yayınlandı

Hotel Thoumieux

7. Arrondissementda ki bu 14 odalı otelin odalarından çok altındaki Michelin yıldızlı lokantası ve keyifli braserrie si öne çıkıyor.odalarda tasarımcı india Mahdavi’nin karışık konsepti öne çıkıyor.Dürüstce odalar bana göre hafif klostrofobik ve fazla cafcaflı.... ancak otel son dönemlerde bu tarzı ile sanatçı ve gençler arasında bayağı öne çıkıyor. Farklı yerlerde kalmayı sevenlerdenseniz bence deneyin...

79 Rue St Dominique, 75007 Paris

 

Royal Monceau Raffles


8. arrondissementda L’arc de Triomphe çok yakın bir yerde olan bu otel gerçekten spasından çocuklara yönelik faliyetlerine kadar bayram tatilinde ailece rahat edebileceğiniz bir otel.iki tane bir Michelin yıldızlı lokantası ile bir barı ve bir brasseriesi de mevcut.


37 av. Hoche, 75008 Paris

 

L’hotel
8. Arrondissementda Saint Germain yakınında ki bu otel Oscar Wilde’in son evi olarakda tarihe geçmiş 19. Yüzyıla ait bir binada yer alıyor. 20 odasının her biri birbirinden daha farklı bir tarza ve dekorasyona sahip. Içinde tek Michelin yıldızlı bir lokantada bulunan bu otel son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı.
13 rue des Beaux Art
Paris 75006