Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Zeynebin kazanı

03.06.2012 Tarihinde yayınlandı

 

Pazar günleri sıkıntıdan mı nedir bir dedikodu ruhu çöküveriyor üzerime..Belkide gazeteler daha çok magazin sayfalarına yer veriyor ee bendde gördüklerimden etkileniyorum.Malum bugün özellikle yaz iyice kendini hissettiriyor. ruhum ya Göcek'te ya da Alaçatı'da malesef bedenim burda!ancak kazanıma ilk düşenlerden biri de benim! Ben pek resim çektirmeyi sevmem zira kendimi resimlerde hiç beğenmem ne poz vermeyi ne de gülümsemeyi bence bilmiyorum! hele bu hafta Hello'da ki resmimi görünce ööögh dedim özellikle de jean pantalonumun altında ki ayakkabılarım hiiiiiiç olmamış! yani çuvaldızı önce kendime de batırıyorum. gelelim diğerlerine.

 

Bu sezon renk çok gözde ancak Ethel Baler'in bu kıyafetini ben hiç ama hiç sevmedim teşil sarı bocuk yani ne istersen var! İncecik bir kadın hoş bir elbise giymiş neden acaba bir kermese gelirken böylesine bir gladyatör ruhuna niye girer acaba! Gelelim Tamara Masimov'a onunda elbisesinde yok yok,birde malesef neden belli bir yaştaki kadınlar dizlerini gösterme konusunda bu kadar iddialılar acaba??

Sevgili Alara Malaz gerçekten çok zor bir rengi hem de dantel olarak seçmiş. Ben nedense dantel elbise çok sevmeme rağmen bu rengi çok sevemedim.Daha pastel bir renk daha hoş olabilirdi. Son dönemlerde moda konusunda ikoncan olma yolunda hızla ilerleyen Genç Sarıgül'ün hakkını yememeliyim..Sadece merak ediyorum kaç adet Hermes çantası var..ve son olarak da benim yine olmamış bir resmim! Bence biri bana poz vermeyi ve giyinmeyi de öğretmeli..