Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Dekorasyon

Good Earth Ankara'da açılmış.....

03.12.2014 Tarihinde yayınlandı

Good Earth Yeni Delhi'de en sevdiğim dükkan ...Khan marketin köşesinde yer alan bu keyifli ev dekorasyonu dükkanı artık Ankara'da da var... Hint kültürünü renkli ve desenli ürünlerde modern çizgilerle yansıtan bu güzel dükkan Hindistan'da Yeni Delhi'de ; Mumbai'de ,Hyderabat, Bangalore, Chennai ve  Singapore'da bulunan Good Earth sonunda Türkiye'de ki ilk dükkanını Ankara'da açmış.  İçine girdiğinizde kendinizden geçtiğiniz, birbirinden güzel tabaklar, bardaklar, tepsiler, örtüler, perdeler, bebek ve cocuk kıyafetleri, plaj elbiseleri, mumlar......aklınıza dekorasyonla ilgili ne gelirse bu dükkanda bulmanız mümkün.. Ben üşenmeden elimde tabakve bardakları taşımıştım, iyi ki de taşımışım şimdi hergün evimde rengarenk keyifli tabaklarda yemek yiyorum..

Ankara da dükkan açılacağını duymuştum ancak instagramda tesadüfen açıldığını gördüm..Umarım bu keyifli dükkan yakında İstanbul'da da ya bir dükkanda corner ya da kendi dükkanıyla bizlerle buluşur. Ben dört gözle bekliyorum...İlgilenenler için Ankara Goodearth Arjantin caddesi N25 Kavaklıdere  tel 0312 4672000