Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Bu Pazarı Karaköy'de Souq'a ayırmanızı öneririm

27.04.2014 Tarihinde yayınlandı

Bir Nevii'nin keyifli standi

Bu haftasonu karaköy'de Külah'ta Souq adlı iki günlük bir event var. Souq'dan ben dün çok keyif aldım. Bu tür yerlerde yepyeni yerli markaları keşfetmek bana çok keyif veriyor.sizede tavsiye ederim.Daha kapısının önünde kurulan Bi Nevii'nin brownie ve yiyecekleri çok lezzetli.ilk keşfim burası oldu.. içeri adım atar atmaz sizi minik masalarda farklı markalar karşılıyor, bir yerde tahta gözlükler, bir yerde lastik ayakkabılar, Mehhry Mu'nun keyifli çantaları; Ece Sükan'ın vintage ürünleri, eski plaklar derken ben yeni bir marka daha keşfettim.Maid in love..

Ece Sükan'ın vintage mücevherleri

Maid in Love markası Brandroom, billstore gibi mağzalarda satılıyormuş ancak benim bu markayı keşfim souq'a nasipmiş.Özellikle clutch çantaları çok sevdim..Pazar günü işiniz yoksa Karaköy'e gidin derim hem souq'u gezer ; hem keyifli bir yemek yer hemde dün Boğazkesen'de  PG art galeride açılan Devran Mursaloğlu'nun beni benden alan keyifli kelebeklerinin sergisini görebilirsiniz.

Maid in love ctuch'lar

MehryMu

Ece Sükan'dan farklı bir köşe

 

Devran Mursaloğlu'nun çok sevdiğim kelebekli instalasyonu