Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

Sevdiğim bloglardan bazıları

01.10.2012 Tarihinde yayınlandı

Sevdiğim ve hergün olmasa bile sık sık girip baktığım bazı bloglar var bunları sizlerle de paylaşmak istiyorum. Bunların en başında Sevgili Candan Kramer'in bloğu geliyor. candankiramer.blogspot.com adresinden takip edeceğiniz bu blogda Candan gezdiği keyif aldığı yerleri, beğendiklerini ve bazen de yaptıkları eventlerden bazı görselleri paylaşıyor. Hele bu hafta başı bodrumda yaptıkları bir doğum günü/düğün davetini paylaştı; inanın beni benden aldı görseller!.Çok severek, keyif alarak takip ettiğim blogların ilki bu desem yalan olmaz.

Bunun dışında moda ve sosyete sevdiğim bloglardan biri. Çok hoş bir dille çok objektif yazılan bu blogda özellikle moda kısmını çok seviyorum. modavesosyete.blogspot.com . Gerekirse bazı kıyafetleri ve giyilenleri kim olduğuna bakmaksızın oldukça objektif yerden yere vuran bu blogu kurken gerçekten eğleniyorrum.

Birde daily secret en sevdiklerimin başında geliyor.Kendi şehrinizle yada gideceğiniz şehirlerle ilgili çok özel yerleri burdab bulabilirsiniz.

Yeni keşfettiğim iki rus kız kardeş tarafından hazırlanan sin by Mannei adlı blogda da moda ile ilgili farklı paylaşımlar bulabilirsiniz.

 

Yeniliklerden, davetlerden  haberdar olmak istiyorsanız Buse Terim'in ve Begüm Sen'in blogunu da severek takip edebilirsiniz. begum-sen.blogspot.com ve www.buseterim.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Salıncaktaikikisi.com, o-d-a.blogspot.com ve pera bulvarı şatış sitesinini içinde ki esinlen ve lezzet bölümleri de keyifle takip ettiğim bloglar arasında yer alıyor.

 

Ayrıca seyahat konusunda da travelmodus adlı blog da gerçekten çok keyifli. travelmodus.com  adresinden ziyaret edebilirsiniz. Bir de çok yakın zamanda açılan jariboo adlı sitede çok hoş seyahat fikirleri veriyor jabiroo.com/tr. Bakmanızda yara var.

Başka bir sefere de yabancı bloglardan bahsedeceğim. Umarım bunları siz de benim kadar seversiniz? Sizin de takip ettiğiniz ve sevdiğiniz blogları burada bizimle paylaşırsanız da çok sevinirim.