Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Bioritm'de güzellik bitmeyen bir keyif...

10.02.2015 Tarihinde yayınlandı

1988 senesinden  iki kardeş Ayşegül Demirağ-Diş Hekimi / Güzin İlker Demirağ-İşletmeci bir yola çıkmışlar.  Bioritm'in hizmet yelpazesini tasarlarken kısaca kendi beklentilerinden 'özellikle bir kadın ne ister 'den yola çıkmışlar. Kendi 'ego'larını , kendi benliğiklerini doyuracak bir merkez kurmayı hedeflemişler ve bunu da başardıklarını bunca senedir bu sektörde adlrını koruyarak başarmışlar.. İşletme, anatomi bilgisi ,olağanüstü hijyen ve insana değer verme felsefesiyle birlikte, en son teknolojiyi takip eden Bioritm'e benim yolum cilt bakımı için düştü.. !,5 saat süren caci karışık cilt bakımından oldukça memnun kaldığımı dile getirmeliyim.. 

 Denemediğim ve sevmediğim hiçbirşeyi sizlerle burada paylaşmamaya özen gösteriyorum..Bioritm'den memnun kalınca da daha farklı ne tür servisler verdiklerini merak ettim.  işte verdikleri servislerden bazıları...

 "Lipolite®" … Liposuction'a alternatif yeni bir teknik olan Lipolite®ile herhangi bir cerrahi işleme maruz kalmadan, fazla yağlarınızdan selülitlerinizden kolayca kurtuluyormuşsunuz. Ben denemedim ancak deneyenlerin oldukça memnun kaldıklarını üstüne basarak söylediler..

Zayıflamada Radyofrekansı ve Mezoterapinin eşsiz birleşimi….Bu birçok merkezde de yapılan uygulama burada da kullanılıyor

Biofit…Bilim çevrelerince adından övgüyle söz ettiren Biofit ile çok kısa sürede bölgesel incelme sağlayarak, ince fit bir görüntüye ve güzel bir vücut biçimine sahip olabilirmışsınız. 10-12 seansta 3 ile 8 kilo arasında yağdan kaybedebiliyormussunuz..Eğer acısız bir uygulama ise bunu yaptırmayı düşünüyorum.

Vela-Lipo dene terapide de 2 sistem tek seansta halloluyormuş.. Yağ, selülit ve drenaj için mükemmel bir seçim…

LPG, ENDERMOLAB…Son yıllarda sağlık ve estetik sektörüne kazandırılmış en ayrıcalıklı sistemlerden birisı diye bana anlattıkları bu uygulama ileri bir masaj tekniği olan LPG, çeşitli doku katmanlarına etki edip özellikle bağ dokusu ve yağ dokusu üzerinde etkili olup alt dokudaki ödemin çözülmesi ve atılmasını, dokunun sıkılaşmasını, toparlanmasını ve en önemlisi kapitone görüntüyü giderip pürüzsüzleşmesini sağlıyormuş.

CACI ULTIMATE; Harpers & Queen Gelmiş Geçmiş En iyi Güzellik Bakım Ödülünü ve Gucci Business Age Ödülünü Kazanan bu uygulama sıkılaştırmayı sağlıyor.Özellikle yüzde kısa sürede görülebilen bir değişiklik yaratıyor.

Profesyonel akne ve leke bakımları… 6 seans….

Bioritm sizleri dünyanın en iyi Radyo Frekanslı Lazer ve IPL sistemlerinı kullanıyormuş. ABD'de en son ve en ileri teknoloji ürünü, yılın en iyi anti-aging lazer sistemleri seçilen FDA onaylı e-LIGHT, e-STYLE ve e-LASER ve e- MATRIX Bioritm şubelerinde bulunuyormuş.

ReFirme TM Skin Tightening yüze uygulanan method sayesinde gençleşmiş bir görünüme sahip olmak mümkünmüş

Leke gidermede, cilt gençleştirmede ve yenilemede kullanılan “ Skin Rejevunation” ile cilt renginizi dengeleyerek homojen bir cilt rengine sahip olabiliriyormussunuz.

 Refirme Wrinkle-Reduction Advanced ile ince, yüzeysel ve derin kırışıklıkları, yüz ve boyun bölgesinde görülen elastikiyet kaybını sonlandıran yöntem imiş. 

 

Tabii lazer, caci, cilt bakımı, vücüt bakımı , botox gibi bir çok farklı servis daha veren Bioritm  de Dental spa servisi de var.  45 dakikada diş beyazlatmak, yeni bir gülüş sağlayacak farklı uygulamalar yapılıyor..

Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında iki farklı adreste servis veren bu kendinizi şımartma merkezini ziyaret etmenizi öneririrm.