Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Mücevher & saat

Nikos Koulis tasarımları Midnight Express'te satışta

02.12.2015 Tarihinde yayınlandı

Microsoft Word - nikos koulis profile.doc

Nikos Koulis, Midnight Express pörtfolyosuna katılan yeni genç bir yunanlı mücevher tasarımcısı..Ben iki yaz evvel  tesadüfen Mykonos'ta dükkanına girmiştim ve tasarımlarından çok etkilenmiştim.

Edebiyat fakültesinden mevzun olan Koulis, mesleğini yapmak yerine aile geleneğine uyarak mücevher işine girmiş ve aile geleneğini bambaşka bir yere taşımış..Kendi adı ile başlattığı koleksiyonu ile oldukça ses getiren tasarımcı önce Mykonos'ta sonra da Atina da bir dükkan açarak başarısını ülkesinde sağlam bir yere yerleştirmeyi başarmış.2011 yılıda Basel'de, 2012 yılında da Las Vegas'ta kazandığı başarılarla da dünya ya adını yavaş yavaş duyurmaya başlamış. 

Bugün New York'ta Bergdorf Goodman'da ; Paris'te Montaigne Market ve  Colette'te; Londra'da  Matches 'de; Moskova'da Tsum'da; Tokyo'da Restir gibi önemli merkezlerde satılan marka artık İstanbul'da da önemli markaları çatısı altında toplayan Midnight Express'de satılmaya başlıyor.

Ben çok beğeniyorum, kendinizi yılbaşı üzeri şımartmak isterseniz bir göz atın, bir şey kaybetmezsiniz derim.