Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Mücevher & saat

Gem Palace'de bir rüya yaşadım

22.02.2013 Tarihinde yayınlandı

Hindistan için İncredible İndia dendiği kadar var, hele hele benim gibi mücevher delisiyseniz. Belki ilk kez 10 sene önce Newyork'ta tanıştığım ve malesef 6 ay önce kaybettiğimiz Gem Palace'ın ortaklarından Munu sayesinde Gem palace'a kalbimi kaptırmıştım.  NY'da  showroomlarında yaşadığım yarım günü unutamam. Plastik kutulardan çıkan milyon dolarlık mücevherleri takıp pozlar vermiş ,kendimi Alice harikalar diyarında hissetmiştim..

Tabii bu Hindistan seyhatinde Jaipur'da da ilk durağım Gem Palace oldu. Nişantaşında bize bu güzel mücevherleri ayağımıza getiren sevgili Arzu Atabarut'ta tesadüfen Jaipur'daydı. Malesef dükkana ben girerken o çıkıyordu.İnşallah bir dahaki sefer burada beraber resimlerimizi koyarım.

Gem palace'in sahibi Sanjay Kasliwal  ve dünya yakışıklısı oğlu Samir bana yine unutulmaz bir saat yaşattılar. Sanjay'in odasında ki o dev kasanın içindeki inanılmaz haşmetli mücevherleri takıp çıkarmak bile bir başka keyifti..

Hele hele bir kutu vardı ki!! istersen evinde dekoratif bir kutu; istersen kolunuzda bir bilezik

Ancak benim en gözde parçam Sanjay'ın saçıma taktığım taraktı..Aklım kalmadı desem yalan söylemiş olurum...Eğer benim gibi bir mücevher tutkunuysanız yolunuz Hindistan'a düşmese de mutlaka Nişantaşında Arzu'ya uğrayın ; hele birkaç aya yeni adresinde kimbilir bize yine ne güzellikler sunacak.. Tüm bu söhretlerin Oscar törenlerinde  takdığı kadar var inanın Gem Palace mücevherleri....