Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Vitamin deyip geçmeyin....

28.03.2014 Tarihinde yayınlandı

Thailand Chivasom'da hem kilo veriyorsunuz, hem de size gerekli olan takviyeler için öneriler alıyorsunuz. Ben orada çok farklı vitaminlerin yararlarını öğrendim; sizlerle de paylaşmak istedim.

 Leitchin- safra kesesinin kendini onarmasına yardımco olun;yağlı karaçiğerin biraz da olsa yağından kurtulmasına ön ayak olun,detox yaptığınız süre içinde kollestrolu düşürmeye yaray.an bir vitamin

 Zencefil kapsül_hazım konusunda yardımcı olur ve iştahı kontrol eder. Gaz ve şişmeyi önler;kusma hissini bastırır.

Zerdeçal kapsül_ gaz ve şişmeyi kontrol altına alır; hazıma yardımcı olur. Miğdede ki her türlü rahatsızlığa yardımcı olur.

Biotin- yeni hücrelerin gelişmesinde yardımcı olur; Saç, cilt ve tırnak sağlığı konusunda özellikle kullanılmalıdır.

L_lysine- Siğil,uçuk af  gibi vücuttaki bağışıklık sistemi düşünce ortaya çıkan sorunlarla baş etmeye yardımcı olur; bağışıklık sistemine destek verir; hücrelerin yenilenmesinde yardımcı olur.

Sarımsak hapı_Bağışıklık sistemini güçlendirir; soğuk algınlığı sorunlarının üstesinden gelir.

Bio_magnesium_Spor yaparken kullanırsanız kas ağrı ve kramplarını geçirir.Kasların spor sırasında sağlıklı gelişmesini sağlar.

Calcium citrate +vit D3_ Spor yaparken kullandığınızda kemik ve kas sağlığınızı geliştirir.Kalbin ritmini düzenler,kemiklerdeki calcium eleksikliğini giderir.

Glucosamine&Chondrotin_yine sporla beraber kullandığınızda kemik, bağlarının, eklemlerin sağlıklı olmasına yardımcı olur.Fazla kullanımdan dolayı eklemlerin ve kasların yıpranmasını önler.

 Evening Primrose Oil_ Bayanların yumurtlama dönemlerinde Omega 6 takviyesinde bulunur.Regl ağrı ve keyifsizliklerini gidermede yardımcı olur..Menapoz süresinde hormonlara takviye olur.

Flaxseed_Omega 3 içerdiğinden regl dönemindeki sıkıntıları giderir,menapoz süresinde yaşanan ter problemi gibi bazı problemleri önler.

Acı salatalık_(bitter Cucumber)-insulin değerini yükselterek kan sekerini düzenler;kan sekeri için farklı hemopatik ilaçlarla beraber kullanılması öngörülür.

Cinnamon & Alpha lipolic acid_ tarçın kan şekeri düzenlemede oldukça özel bir bitkidir.Ala(alpha lipolic Acid) kan sekeri sorunlarından dolayı vücütta oluşan sorunlara karşı vucudu güçlendirir.

Biogenfiber- vucudun şekeri emmesini yavaşlatır;karaciğerin detoxificationuna yardımcı olur..

Erkekler için özellikle prostat problemleri konusunda Bio Zen öneriliyor, aynı zamanda saç,tırnak içinde yararlı olan bu vitamin testesteron salgılanmasında da yararlı.

Tabii tüm bunlar vitamin dahi olsa mutlaka doktorunuza sorup almalısınız...