Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Nişantaşı City's de diet sohbeti

21.04.2014 Tarihinde yayınlandı

Yazı ayı yaklaştıkça hummalı bir zayıflama çabaşı başladı bile ...İşte Nişantaşı'nda ki City's Mall'da bu doğrultuda  keyifli bir söyleşi organize etti. İç hastalıkları ve Metobolizma Uzmanı Doktor  Ayça Kaya ile yapılan keyifli söyleşi de hem konuklara sağlıklı yemekler tattırıldı ,hem de yeme alışkanlıkları konusunda yol gösterildi..Bugün orda ögrendiğim birkaç şeyi sizlerle de paylaşmak isterim...

Öncelikle yukarda resmini gördüğünüz sebze ve meyve shotlarından kırmızı olanının ismi superfit_içinde  elma, havuç ve pancar var; size extra güç sağlayacak bir shot. Turuncu olanı ise özellikle detox sırasında tavsiye edilen total cleanse detox shot; onunda içinde elma; havuç portakal kereviz sapı ve zencefl mevcut.Tadları çok hoş her ikisininde..

Bir de sizinle yağ yakan bir çay tarifi paylaşmak isterim....

Çeyrek demet maydanoz;1 tatlı kaşığı biberiye;1 tatlı kaşığı kekik,1 tatlı kaşığı yeşil çay, Bu çayı hazırlayıp içtikten sonra üzerine 1 adet greyfurt suyu içmenizi tavsiye ediyor Dr.Kaya.... Çayı hazırlamak için Maydanoz;biberiye,kekik ve yeşil çayın üzerine kaynar 2 fincan su dökün ve 10 dakika beklettikten sonra süzün.Bu çayı dilerseniz sıcak; dilerseniz buzlu içebilirsiniz.Üzerine bir adet greyfurt suyu içerseniz yağı daha hızlı yakmanız söz konusu olur; ancak greyfurt meyvesinin kollestrol, gripin ve antidepresan kullananlar tarafından tüketilmesi sakıncalıdır.Herhangi bir ilaç kullanıyorsanız çayı greyfurt suyu olmadan tüketin.

Şimdiden size keyifli ve incecik bir yaz dilerim.