Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

Huffington post'u ve CNN'i çok seviyorum

29.10.2012 Tarihinde yayınlandı

Ben gazete okumayı seven biriydim ancak maalesef artık sadece ek okur oldum, zira  haberlerden içim katılıyor..3. sayfa haberleri tüm gazeteleri sardı baştan sona.Eskiden yazı dizileri takip eden ben maalesef artık bu keyfimi kaybediyorum.

Bu ara tüm dünyada gündem oldukça karışık. Esat ve Ortadoğuda ki kızgın hava, 6 Kasım da ki Amerikan seçimleri üstüne üstlük dün British Colombia; Vancouver da gerçekleşen 7,7 büyüklüğünde ki deprem sonrası tusunami beklentisi en sonda bu gün NY'u vurması beklenen Sandy kasırgası..Ben geçen sene oğlumu Boston'a götürdüğümde bir kasırganın ucundan nasibimi almıştım,  eğer sağlam bir yerdeyseniz depresiv ancak eğlenceli bir tecrübe olabiliyor. Ancak tüm bunları maalesef bizim basınımızdan öğrenmek mümkün değil..Tabii Türkiye'nin gündemi de oldukça yoğun en önemlisi Bugün Cumhuriyetimizin 89.yılı ..Ancak yine de bu ha tür haberleri de takip etmek yakalamak çok mu zor.

Ben o yüzden Huffington post'u  ve CNN.com çok seviyorum .Hele CNN 'de asya, avrupa, ortadoğu,latin amerila, afrika gibi başlıklar altında farklı bölgelerden haberleri de kolaylıkla alabiliyorsunuz.Darısı bizim basınımızın da başına..