Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Armaggan markasını seviyorum

03.08.2015 Tarihinde yayınlandı

Armaggan markası benim gerçekten çok beğendiğim bir marka...Bizim kültürümüzü yeni ile harmanlayarak çok hoş şeyler yaratıyorlar.. Nuruosmaniye'ye ne zaman yolum düşse mutlaka Armaggan'a uğruyorum..Özellikle de modernize edilmiş o muhteşem ipek kaftanlarını seyretmek bile bir başka keyif..Zaten sadece seyredebiliyorum zira kültürel mirasımıza modern yorumlarla tasarlanan iğne oyalı ipekel yapımı,doğal el  boyaması ile üretilen bu kaftanlar benim bütçemi bayağı aşıyor.  Ölmeden birgün bir delilik yapıp alaçağım ancak o gün ne gün bilemem:))  Tabii oya işli şallar ya da ipek elbiseler daha mantıklı fiyatlarda...Ancak benim gözüm kaftanlarda..

Mücevherleri de çok hoş...Özellikle Rumi motifli yuvarlak yüzüğe iki sezon önce ilk gördüğüm günden beri  hayranım..Temelini Şelcuklu geometrik sanatı ile birleştiren Rumi motifli değerli taşlarla bezeli mücevherler nefes kesiyor. Aynı ev dekorasyonunda ki gümüş tasarımları gibi. Ev tekstili koleksiyonlarında, tüm dünyanın hayran kaldığı  Türk el sanatlarından biri olan doğal boya kilimleri  ARMAGGAN’ın ipliğinden boyasına, deseninden tezgâhtaki elin eğitimine kadar her adımı özenle  tasarlıyor. Deri kolleksiyonunda ki defterler, çantalar dagerçekten özellikle hediye konusunda size cankurtaran olabilir..

 

 

ARMAGGAN NURUOSMANİYE

Nuruosmaniye Caddesi, N:65 Nuruosmaniye – İstanbul

T: +90 212 522 44 33

ARMAGGAN SHOWROOM / NİŞANTAŞI

Valikonağı Caddesi, Süleyman Nazif Sokak, No: 38-40, Nişantaşı – İstanbul