Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Jennifer Aniston gibi hissettim Emirates A380 ile

20.09.2015 Tarihinde yayınlandı

Constance Hotel gurubunun davetlisi olarak gittiğim Mauritius seyahatimde Emirates hava yolları ile uçtum. Mauritius İstanbul henüz direk uçuş olmadığından Dubai aktarmalı gidiyorsunuz.Dubai Mauritius kısmını başlı başına bir tecrübe idi A380 sayesinde...Gerçekten anlatılmaz yaşanır denir ya işte öylesi bir durum.  Jennifer Aniston'ın  bu reklam filminde anlattığı gibi..Hem bar , hem duş var uçakta..Özel odalar işin cabası....

 

Keyifli biEmirates havayollarının lounge larda başlayan ikramı uçakla doruk noktasına ulaştı..İki katlı bu uçakta üst kat first ve business yolcularına ayrılmış, alt katta oldukça rahat normal bir ekonomi class.

First class odalardan oluşuyor.. Eğer eşinizle ya da sevgilinizle beraber yolculuk yapıyorsanız orta koltuğu alabilirsiniz,bazılarının arası da açılacağından çift kişilik bir yatağa dönüşebilen özel bir odanız oluyor. First class banyolarda duş bile mevcut!!!..

Business class da da yine böyle ortası birleşebilen bölüm mevcut ancak tabii business da özel oda kavramı yok.

Business bölümünün arkasında ki bar ise başlı başına bir olay.

Business dan aşağı ekonomi bölümüne dilerseniz bir merdivenle geçebiliyorsunuz.