Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Folli Folie ile keyifli bir sezon

14.10.2014 Tarihinde yayınlandı

 

Folli Follie Sonbahar/Kış 2014 Koleksiyonu ile hayatınıza renk katmaya devam ediyor.Geçenlerde  yapılan bir tanıtım ile ürünleri yakıjndan görme şansına eriştik..  Avrupa’nın sevilen aksesuar ve takı markası Folli Follie’nin simgesi haline gelmiş aksesuarlar bu sezon daha da renkli ve keyifli. Gün boyu sürdürdüğünüz şıklığı, küçük dokunuşlarla geceye taşımak için size birçok alternatif sunuyor. Bu sezonun gözdesi sırt çantaları, gösterişli kırmızı altın aksesuarlar, renkli kadranlı saatler, degradeli çantalar, deri bileklik ve kolyeler sonbahar-kış koleksiyonundan bazı örnekler..

Folli Follie'nin ikonik tasarımı olan Heart4Heart'ı ise bu sezon alışılagelmişin dışında materyaller ile hazırlanmış modellerde de göreceğiz. Geçmiş sezonlarda kolye, yüzük bilezik gibi parçalarda yer alan Heart4Heart, bu sezon bir stil bütünlüğü sağlamak adına cüzdan ve çantalarda da kullanılmış. Bu sezon Folli Follie'deki en büyük yenilik 2 farklı deri çanta koleksiyonu. Split ve Nomad koleksiyonundaki çanta ve cüzdanlar doğal malzemeleri tercih eden kadınlar için %100 deriden üretildi.