Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Rimowa valizlerde elektronik etiketleme

18.02.2016 Tarihinde yayınlandı

Dünyanın en meşhur bavul markası olan RIMOWA ve Alman Havayolları Lufthansa Amerika’nın Las Vegas kentinde bir ‘’ilki’’ gerçekleştirdiler ve hemen akabinde ‘Dünya Bavul girişimcilik’ ödülünü kazandılar. RIMOWA’nın hikayesi 1898 yılında Almanya’daki Paul Morszeck valiz fabrikasında başladı.  Köln’de kurulan ve ürünlerini 65 ülkede kendi mağazalarında ve seçilmiş distribütörler aracılığıyla tüketiciyle buluşturan RIMOWA, aluminyum ve polikarbon materyallerden üretilen dünyanın önde gelen bavul markası ve üretimini Almanya’da yapıyor.

BU yılın başlarında piyasaya sürülecek bu valiz artık hayatımızı çok daha kolay hale getirecek. RIMOWA valizinizin üzerindeki bir ekranda, havayolunun uygulaması sayesinde elektronik bir etiketlemenin gözükmesi ile çalışıyor. Bu yıl, 3.5 milyar kişinin seyahat etmesi öngürülüyor, ve bu kişilerin çoğunluğunun akıllı telefonları olduğu düşünülürse bavullarımızın dijital dünyamızla artık bağlanması kaçınılmaz gözükmektedir

Günümüzde, bavullarımız elle kontrol edildikten sonra, kağıt bir etiket takılıyor. Buna karşın, Netronix® tarafından valizlerin üzerine yerleştirilmiş RIMOWA Elektronik etiketleme ekranı olan havayolu yolcuları basitçe evden veya henüz yoldayken bavullarının da kayıtlarını yaptırabilecekler. Yolcuların dijital biniş kartlarına ek olarak artık birde dijital valiz bilgileri olacak. Lufthansa, özel bir işbirliği sonucunda, uygulamaları arasına bu ürünü koyan ilk havayolları şirketi oldu. Tek bir tık ile, Bluetooth ile akıllı telefonunuzdan bavulunuza aktarılan bilgiler anında RIMOWA valizinizin elektronik etikelteme ekranında beliriyor. E ink® şirketinin teşviği ile kurulan bu sistem bavulunuzu sadece bir kaç saniyede havaalanındaki “DROP OFF” noktalarında teslim etme rahatlığı sağlıyor.


RIMOWA Aluminyum ve polikarbon materyallerden üretilen dünyanın önde gelen bavul markası olmakla birlikte hala Almanya’da üretimini sürdüren nadir bavul üreticilerinden biridir. Sektördeki duruşuyla, ve piyasadaki kendine özgü ve geleneksel tavrıyla 115 yıldır imalatçı kimliğini korumuştur. RIMOWA için, ‘Made in Germany’ ve ‘German Engineering (Alman mühendisliği)’ terimleri üstün malzemelerin, zekice teknolojinin ve sıradışı ürün tasarımının en kaliteli şekilde üretilmesi anlamına geliyor. Sürekli yenileyici tarzı, optimizasyon çalışmaları hem şık hem de kusursuz kendine özgü çizgili bavul kasaları yaratmasını sağladı. Geleneksel bir şirket olan RIMOWA, Köln şehrinde kurulmuş olup dünyada 65 ülkede ürünlerini kendi mağazalarında ya da seçilmiş distribütörler aracılığıyla satışa sunuyor.

 

Türkiye’ye Gökyüzü Havacılık İç Dış Ticaret ile adım atan RIMOWA’nın tüm model satışları İstanbul, Ankara ve Bodrum’da, Beymen mağazaları, Harvey Nichols, Brandroom mağazaları ve Shopigo No:17 aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

 

 

 

superonline fatura ödeme enerya fatura ödeme bedaş fatura ödeme gediz elektrik fatura ödeme asat borç ödeme hgs yükleme tl yükleme elektrik faturası ödeme kredi kartı borç sorgulama trafik cezası ödeme tatlı tarifleri iç giyim pasta tarifleri yemek tarifleri