Yazı Tarihi: 23.06.2012
Sevgilinizle 2 gün kaçamak yapmak ister misiniz?

 

Herkes Bodrum Alaçatı derken ben sevdiği ile birkaç romantik gün geçirmek isteyenlere farklı birkaç adres önermek istedim. Evliliğinizi ya da aşkınızı canlı tutmak için bazen aynı şehirde bile olsa hoş kacamaklar yapmalısınız. işe o yüzden İstanbul'da hoş bir adresle başlıyorum.

House Hotel_ Galata_ Tophane yokuşundan çıkarken çukurcumaya doğru yol üzerindeki bu sarı bina saklı bir adres aslında. odalarının hepsinin birbirinden farklı olduğu bu otel sizi bambaşka bir dünyaya götürecek.odaları yüksek tavanı ile gerçekten sizi sihirli bir dünyaya götürecek bir adres burası..

 

Otel Kaikos-Bozcaada- Bu şirin adanın belkide en keyifli otellerinden biri olan Kaikos'un özellikle deniz kenarındaki özel odasını alarak çok romantik bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Ca Maria Adele_ Venedik 12 odalı Dorsudoro mahallesindeki kırmızı duvarlı Murano avizeli bu otel oldukça hoş. lokantası bulunmayan otel sadece kahvaltı servisi sunuyor.

 

Muse-St. Tropez Ekolojik bahçesi ve gizli resepsiyonu ile otelden çok şık bir villayı andıran bu otel havuzu ile gerçekten çok romantik bir yer.

 

 

 

En çok okunan yazılar
QR Code
E-Bülten
Duyurularımızdan haberdar olmak için mail listeme üye olabilirsiniz.
Instagram
Hakkımızda Haberler
Twitter