Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Şık olmak gerçekten göreceli bir kavram

29.04.2012 Tarihinde yayınlandı

Pazar sabahı gazetelerin eklerini karıştırırken gördüğüm resimler için şık,rüküş yorumunu ne kadar kolay yaptığımı fark ettim.Oysa o dergi ve gazetelere poz verenler ne kadar da özenle giyinmişlerdi. Biraz düşününce kendimin renk konusunda ne kadar tutucu olduğum fark ettim.  Lacivert ve siyah kendimi içinde iyi hissettiğim renklerin başında geliyor, bej , gri ve kahve tonları da onu takip ediyor; birkaç kez heveslenip aldığım renkli kıyafetler dolap bekliyor..Oysa başkaları giyince bazen o renkli kıyafetleri beğenebiliyorum ancak kendim içinde rahat hissetmiyorum. Sonrada biraz eğlenmek ve eğlendirmek için  son dönemde hoş ya da rüküş dediğim bazı kıyafetleri toparladım..umarım kimseyi çok kırmam..

Ancak resimlere bakarken fark ettim bazı renkleride eğer taşımayı bilirsen çok keyifli olabiliyor.Ben her ne kadar da renkli kıyafetlerle kendimi iyi hissetmesem de bazen gerçekten çok şık oluyor..Renkli kıyafetlerde en zor kısım  elbiseyi doğru çanta ve ayakkabı ile kombinleyebilmek. Malesef bunu başaranlar çok azınlıkta

Ne var ki  bazen siyah bile giymek kurtaramıyor... yok artık dedirtecek kıyafetlerde olmuyor değil.....tabii bu benim şahsi fikrim kusura bakmayın!