Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Mücevher & saat

Ece Şirin'in Bee Goddess markası başarıdan başarıya koşuyor

19.04.2015 Tarihinde yayınlandı

Ece Şirin'i ve Cemil Dinçmen'i Avusturya Vivamayr seyahatinde yakından tanıma şansım oldu. Gerçekten çoktatlı , yaratıcı ve Ece oldukça spirituel biri. Zaten markanın başarısında da bu yok mu? Son dönemde Londra'da yaşamanın avantajlarını işine iyice yansıtan genç  tasarımcı geçtiğimiz hafta İngiltere'de The Telegraph Luxury tarafından yılın en vizyoner ve yaratıcı mücevher tasarımcısı seçildi. Gerçekten genç bir Türk markasının bu başarısı hepimizi mutlu etti. Rihanna, Kylie Minogue, Kate Moss gibi pek çok dünya star onun tasarımlarını keyifle taşıyorlar. Her tasarımının bir hikayesi var gerçekten bu başlı başına bir başka yazı konusu ...

Ancak son dönemde en gözde TV dizisi Game of Thrones'un oyuncularından Natalie Dormer, Bee Goddess hançer koleksiyonunu takarak İngiltere'de evening standart gazetesinin Stylist ekine kapak kızı olması markayı ilerde çok daha sık uluslararsı yıldızların tercihi yapacağının kesin bir işareti..Bravo Ece..seni tüm kalbimle kutluyorum.