Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Chenot Dlife İstanbul'u duydunuz mu?

07.10.2014 Tarihinde yayınlandı

 

Benim böyle iştahım devam ettikçe siz de yeni sağlık ve diet merkezleri öğrenmeye devam edeceksiniz bu kesin.Yine geçen ay kilom tavan yapınca NY dönüşü kendimi Chenot DLİfe'in güvenilir ellerine teslim ettim.

İtalya Merano'da ki  Henri Chenot  kliniğinin  danışmanlığında açılan merkez İtalya gibi  konaklamalı bir yer değil, yani normal hayatınıza devam ederken bir yandan da şehirde keyifle zayıflamanıza yardımcı oluyor. DR Henri Chenot'nun Merano'da ki merkezi bir cennet ....Sizi keyifli şirin bir İtalyan kasabasında bebekler gibi ağırlayarak daha hafiflemenizi sağlıyor.Bu merkezi daha önceden yazmıştım .İşte istanbul'da Dr. Chenot denetiminde açılan bu klinikte detox yapmak için başvurduğunuzda önce birçok merkezden farklı olarak sizden kan alınarak ciddi bir kan taramasından geçiriliyorsunuz, daha sonra hem danışmanlarla hem de Elif hanım diye çok sevecen bir kardiologla birebir randevu ve muayene sonrası size özel bir diyet ve program hazırlanıyor. Günde yaklaşık 3 saat Ulus'ta ki Chenot merkezinde geçirerek size özel hazırlanan 3 öğün yemeği yiyerek detox yapıyorsunuz. Dilerseniz merkeze gitmeden sadece hazırlanan özel öğünlerle de diyete devam ediyorsunuz ancak ben masajlardan çok memnun kaldım.. Balili terapistlerle yapılan bu terapiler genellikle vucudunuzda ki bloklajları açmaya yönelik. Akapuntur, oksijen terapisi, biofoton,vitamin kürleri,ozon terapisi, su ve çamur terapileri, farklı masajlar ve lipocell uygulanıyor.Ben Lipocelli denemedim ancak denyenler memnu kaldıklarını söylediler.. 8 seansta vucudda Lipocell lazer tedavisi sayesinde ciddi bir sekillenme görülüyormuş. Bir de unutmadan klinikte Dr Chenot'nun ürünleri satılıyor. Kulllananlar memnun kalmış ben hala Hindistan'dan aldığım yurvedik ve organik Himalaya ürünlerimden vazgecemiyorum...

Hersabah Bir kutuda dilerseniz siz merkeze uğrayıp aldığınız yada onların kurye ile yolladıkları kutunuzdan 3 öğün yemeginiz hazır geliyor.Ben arada capadokya'ya seyahate gittiğim için 10 günlük bir döneme yayılan programdan çok memnun kaldım..

25 dakika süren ve farklı renklere bürünen bir su terapisi sonrası camurlara sarılarak bir su yatağında iyice gevşiyor ve sonrasında da özel bir masaj oluyorsunuz.