Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Edinburg'da başlayan yürüyen Martini barı

16.07.2014 Tarihinde yayınlandı

Martini dediğinizde akla ilk James Bond gelir....Dry Martini benim en sevdiğim içkilerden biri.... Hele hele yanınızda sizin kadar martini seven biri olunca  ne sohbetin ne de martininin tadına doyum olmaz.

Martini deyip geçmeyin... Bir yerde Martini ismarladığınızda size bu sorular sorulur.. Dry, dirty, wet?...with olives or twist?... Shaken or stirred?.. anlayacağınız bu işinde bir kültürü var .... tabii bir de sevdiğiniz votka markasını mutlaka söylemelisiniz.. Benim tercihim  shaken dry vodka martini with olives ..  işte siz de tada tada bulacaksınız sevdiğinizi..

Dünyada ilk kez Grey Goose votka markası bir uygulama başlattı bu ay başı. Yer olarak da İngiltere Edinburg kasabasını seçti..Eski fransız ekmek arabasını martini bara çeviren marka bununla farklı noktalarda park ederek servis yapıyor Umarım çok yakında birçok şehre yayılır bu uygulama..oldukça eğlenceli bence..