Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Roxane, Türk yapımı rüya bir yelkenli...

16.05.2015 Tarihinde yayınlandı
  • Roxane, Türk yapımı  46 metre bir yelkenli.Biz bu güzelliği Hemithea Martı marina'da gördük ve hayran kaldık. Burgess Yatch tarafından hem charter veriliyor, hem de aynı zamanda su anda satışta.. Ben görünce gerçekten vuruldum bu güzel telkenliye....çok keyifli üst decki oldukça geniş ve rahat döşenmiş. Ön tarafında da yine oldukça geniş güneşlenme yerelri mevcut.. 4 kabini bulunan Roxanne 9 kişiyi ağıtlayacak kapasiteye sahip.

    Yaz aylarında bu güzel tekneyi kiralamak isterseniz haftalık 77.000 euro ödemeniz gerekiyor.. Kışın fiyatlar biraz daha düşük haftalığı 71.000 euro. 7 crew bulunan bu güzel teknede kayak, snorkel, dalma, wakeboard, su kayağı, voyou, deniz hamburgeri,deniz bisikleti bulunmakta. yani sıkılmanıza izin yok bu teknede..

    Ne mutlu artık ülkemizde çok hoş ve dünya çapında tekneler yapılmaya başlandı..bu yelkenli, falcoon adlı yelkenli Tansu Yatching gibi markalar göğsümüzü kabartıyor.