Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Mykonos'ta bu yazın en trendy adresi... Scorpios

06.07.2015 Tarihinde yayınlandı

Bu yaz Yunanistan'ın Mykonos adasında açılan Scorpios, adanın en  trendy yeri.. Nammos'un pabucunu dama atması beklenen klüp bir tepede yer alıyor. Setlerle sahile dek indiğinz mekanda bir çok farklı dinlenme terası mevcut... Rustik bir plaj bir cennete dönüşmüş... Scorpios farklı bir konseptle kapılarını açmış, mühteşem yemekler, holistic aktiviteler, dilerseniz detox sular bile mevcut...Hepsi oldukça lüks bir sunumla sizlerle buluşuyor..Onun yanında da oldukça hoş bir müzik ve kokteyller de var tabii.. İbiza, Burning Man, Glostonburry, Bali yada Goa plajlarından bir karma burada size kapılarını açıyor .

Kavos  koyunda yer alan Scorpios'a reservasyon yapmak isterseniz +30 2289029250 ve 51 numaradan arayabilirsiniz. Plajda kabana, çift kişilik sezlong rezervasyonlarınızdan yemek rezervasyonunuza dek bu numaradan yardım alabilirsiniz. Sunset Terrace ve plajı, Nomad's terrası, Restaurant ve House dan oluşan bu eğlencenin yeni merkezini yolunuz Mykonos tan geçerse görmeden gelmeyin...