Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Avrupa'da büyük şehirde ki outletler

20.06.2012 Tarihinde yayınlandı

 

Alışveriş çok keyifli bir olay..Hele hele ucuzluktan bir şeyleri bulup alabilmek daha da keyif..Türkiye'de son birkaç senedir oluşan outlet konsepti yurtdışında uzun zamandır çok gözde.bende size bugün Avrupa'nın belli başlı  7 şehrinde ki outletlerin adresini vereceğim.

Londra_Bicester village- Londra Marlybone tren istasyonundan 1 saatte ulaşabileceğiniz bu molda  Vivienne Westwood,  Alexander McQueen,  Matthew Williamson , Mulberry  gibi ağırlıklı İngiliz markalarının yanı sıra Ralph Lauren,Dior gibi diğer büyük markalarda bulunmakta. Çok keyifli bir gün geçireceğiniz bu  küçük bir kasaba için mümkünse güneşli bir gün seçin.

Paris_La Valee Village_ Zadig&Voltaire, Maje, Comptoir des Cotonniers gibi fransız markalarının outletlerinin olduğu bir yer.  23 temmuz 26 ağustos arası özel Kitsch is Fashion adlı bir organizasyona da imza atılacak.

Madrid-Las Rosaz Village-Madrid'den sadece 30 dakika uzaklıkta ki bu outlette Dolce & Gabbana , Armani gibi moda devlerinin yanı sıra birçok mutfak ve dekorasyon şirketinin de outletleri bulunmakta.

Barselona_La Roca Village_  Costa Brava'nın yolu üzerindeki bu küçük kasabada Maje, Hackett gibi birçok farklı markaları ucuza alabilir ve tapas keyfi yapabilirsiniz.

Milano_ Fidenza Village_  Zaten alışveriş cenneti italyada Milano'da birde outlete gitmek tam bir rüya olsa gerek, Matthew Williamson, Michael Kors, Roberto Cavalli gibi birçok markayı ucuza alabileceğiniz bir adres burası.

Frankfurt- Wertheim Village- Hugo Boss, longchamp gibi  dükkanlardan alışveriş etmenin yanı sıra tarihsel bir yapı olan Wuerzburg Residence 'ı da gezebilirsiniz.

Munih-Ingolstadt village- Münih'ten sadece 50 dakika uzakta ki bu Bavarian şehrinde keyifli vakit geçirebilir Michael Kors'tan, Bally'e ,Furla'ya kadar farklı markalardan alışveriş edebilirsiniz.