Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

Bazı hoş Adresler

07.06.2012 Tarihinde yayınlandı

Sizlere burdan benim beğendiğim ve sevdiğim bazı farklı adresler vermek istiyorum . Belki de  bazılarını biliyorsunuzdur ancak ben yine de hatırlatmak istiyorum.

Öncelikle Aslı Dinçer'in bir arkadaşı ile birlikte kurduğu SADE..Yukarda da resimde grdüğünüz gibi gerçekten oldukça sade ve kullanışlı kıyafetlerin, hani günü kurtaran şeyleri bulabileceğiniz bir adres. Detaylı bilgi için www.sade-istanbul.com adresine başvyrabilirsiniz.Bu hafta sonu Bebek şenliğinde de standları olacak.

 

Diğer bir adres Nahara...Bu da Bebekte Nuray Aslanoba'nın 2011 yılında kurduğu bir kuyumcu..Cevdet Paşa Caddesi N42 D1 Bebek adresinde bir apartman dairesinde hizmet veren bu mücevher dükkanında gerçekten hoş ve farklı tasarımlara rastlayabilirsiniz.www.naharajewellery.com adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir sonraki adresimiz catering ve takeaway hizmeti veren DELİCİOUS. Sinasos çarşısı n10 kemerburgaz'da olması gözünüzü korkutmasın. Heryere servis veriyorlar.Dükkanları sabah8.00 gece 24.00 arası açık olan bu keyifli gourmet dükkanından catering servisi istersenizde kişi limitiniz yok.İster 1 kişi için ister 100 kişi için..www.delicious.com.tr

Basement Atelier ise size vereceğim bugünkü son farklı adres..Bir tasarım gurubunun kanvas üzerine farklı kullanım amaçlarına hitap eden, belli sayıda ürettikleri ipad, el çantaları,keten clutchlar gerçekten görülmeye değer.basementatelier.wordpress.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.