Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Samsung Galaxy s III daveti

31.05.2012 Tarihinde yayınlandı

Dün akşam Çaba gurubumuzdan sevgili Savaş Özbey'in davetlisi olarak neredeyse tüm ekip Savarona'da Samsung Galaxy SIII'ün davetindeydik. Hepimiz çok eğlendik.. Ajda Pekkan konseride kefimize keyif kattı. Ajda dün gece ilk defa bu yaza damgasını vuracak olan Tarkan'dan aldığı şarkıyı da orada seslendirdi. Vallahi sevgili Nigar hatun Beyza'nın da söylediği gibi bizim için hepsi bahane keyfimiz şahaneydi..Bu arada Samsung Galaxy SIII telefonu da gerçekten inanılmaz özelliklere sahip yakında blackberry'nın pabucunu dama atıp Iphoneları da geçebilecek kapasitede..bilginize...

Bu arada Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong, Ajda Pekkan’a, safir taşlardan yazılmış “Ajda” imzası bulunan GALAXY S III’ü hediye etti. Arka yüzeyi safir “Ajda” imzasına sahip GALAXY S III, gecenin en güzel sürprizlerinden biri oldu. Bu telefonun safir işçiliği de boybeyi mücevharat tarafından yapılmış..



Böyle kibar başladı gecemiz ve sonra..biz çaba gurubu çoook eğlendik..