Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

sadece size özel bir mayonuz olsun isterseniz...

30.07.2016 Tarihinde yayınlandı

  

Erkekler için moda aslında kadınlara olduğu kadar geniş bir yelpaze içermiyor. Örneğin mayo markalar bile oldukça az kadınlarla karşılaştırıldığında. Ençok bilinen uluslararası markalar Vilebrequin, orlebar brown, Diesel, Ralph Lauren, Spedoo, Blue Mint gibi markalar ilk akla gelenlerden.... Ancak ben yepyeni bir marka ile tanıştım ...Tarifa and Company…Bu erkek mayo konusunda sıradışı olmayı seven erkekler için biçilmiş bir marka.

2013 yılında kurulan bu şirket en özel ve çabuk kuruyan kumaşlarla çalışarak özellikle tekne sevdalısı gemici Akdenizliler arasında ününü kısa sürede yaymayı başarmış bir marka. 2014 yılından beri de kişiye özel mayo tasarımları ile çıtayı bir yukarı taşımışlar. Sizde sadece size özel bir mayo giymek isterseniz www. Tarifaandcompany.com u ziyaret edin yada amerika ve İngilterede bulunan satış merkezlerine uğrayın derim.

elektrik faturası ödeme tl yükleme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme vodafone fatura ödeme alanya escort işbank kredi kartı borç sorgulama elektrik faturası ödeme tl yükleme hgs yükleme